Informacje dla bukmacherów

Jak ulepszyć prezentowane na najwyzszy-kurs.pl kursy?

Informacja dla managerów firm bukmacherskich operujących na rynku Polskim.

Serwis najwyzszy-kurs.pl wyświetla i porównuje ze sobą kursy oferty firm bukmacherskich. Dzięki porównaniu kursów typer jest w stanie obstawić zakład u bukmachera, który posiada najwyższy kurs na dany zakład. Korzyść jest obopólna gdyż typer ma szanse na zmaksymalizowanie potencjalnej wygranej a bukmacher zyskuje gracza, który zakład obstawi w jego serwisie a nie u konkurencji.

Staramy się aby prezentowane w naszym serwisie kursy były jak najbardziej zgodne z aktualną ofertą każdego bukmachera. Niestety jednak nie jesteśmy w stanie w każdym wypadku natychmiast wychwycić zmianę kursów u źródła. Opóźnienia są spowodowane tym, że niektóre firmy bukmacherskie dostarczają nam ofertę kursową z pewnym opóźnieniem, inne uniemożliwiają częstego sprawdzania oferty, jeszcze inne w ogóle takiej możliwości nie dają. Aktualizacja kursów na bieżąco, bez choćby krótkiego opóźnienia, nie jest obecnie możliwa.

Jeżeli jesteś managerem bukmachera i chciałbyś aby kursy z Twojego bukmachera były prezentowane w naszej porównywarce bez żadnych opóźnień to skontaktuj się z nami. Prezentowanie kursów bez opóźnienia jest możliwe jednak prawdopodobnie wymaga pewnej pracy po stronie działu technicznego oprogramowania.

Jeżeli kursów Twojego bukmachera nie ma jeszcze w naszym serwisie to napisz do nas - poinformujemy Cię czego potrzebujemy aby się zintegrować.